IZPĀRDOTS

Izgaismota bumba TWILIGHTS 30

Un kādu noskaņu jūs šodien radīsit? Šī 30 cm diametra gaismas bumba dod pilnīgu brīvību: bez vadiem, izvēlieties vēlamo krāsu, izmantojiet gan ārā, gan iekštelpās.

79.50

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Gaismas avots

Baterijas

Kopējā jauda (W)

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Gaismas plūsmas regulēšana

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Krāsaina

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Mūsdienīgs un īpaši ērts risinājums pļavas, dārza, terases, balkona vai ezera laipas dekorēšanai. Gaismekli var novietot tieši tur, kur vēlaties – jo iebūvētajām 3xAA baterijām ir pietiekami daudz enerģijas, lai nodrošinātu līdz pat 8 stundu apgaismojuma. Lai uzlādētu bateriju, vienkārši pieslēdziet barošanas bloku (iekļauts komplektā) un tas arī viss.  Jūs varat arī pastāvīgi izmantot lampu elektrotīklā – tad Jums nekad nebūs jāuztraucas par akumulatoru uzlādi, un tajā pašā laikā akumulatori vienmēr būs 100% gatavi lietošanai, ja vēlēsieties lampu pārvietot uz citu vietu. Priekšējos lukturus kontrolē ar tālvadības pulti, kas ļauj izvēlēties: vēlamo gaismas krāsu un intensitāti, vēlamo krāsas maiņas ātrumu vai tvert konkrētu vēlamo krāsu.

Izmantojot blakus novietotas, vairākas dažāda lieluma bumbas, tās visas var kontrolēt vienlaicīgi ar vienu tālvadības pulti. Lukturis ir pilnībā pielāgots izmantošanai ārpus telpām. PADOMI:

  • Vai vēlaties, lai Jūsu viesi justos patīkami pārsteigti? Pajautājiet, kāda ir viņu iecienītākā krāsa, un tieši tā Jūs priecēs visu vakaru.
  • Izkārtojiet vairākas gaismas dekorācijas nejaušā secībā starp meža vai dārza kokiem, un Jūs redzēsiet kā koki gūst pilnīgi jaunu un negaidītu šarmu un mistēriju.
  • Jūs varat mainīt lukturu pozīciju, kad vien vēlaties – jo tām nav vadu!
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāts no laika apstākļu ietekmes, tāpēc Jūs to varat izmantot, piemēram, ziemā rotājot ārā augošu eglīti. Tiesa, aukstums var samazināt akumulatora veiktspēju, tāpēc tas var nedaudz saīsināt apgaismojuma laiku.
  • Lukturis ir pilnībā pielāgots izmantošanai ārpus telpām. Tomēr tās nav paredzētas iegremdēšanai ūdenī.
  • Lukturis var kalpot arī kā oriģināls interjera akcents!