Apmaksa

Jā, jūs varat norēķināties skaidrā naudā kurjeram, kurš to jums piegādāja.

Jo ātrāk tiks veikts maksājums, jo ātrāk prece jums tiks nosūtīta un jo ātrāk jūs to saņemsit. Pēc pasūtījuma veikšanas mēs gaidīsim samaksu 3 darba dienas, vēlāk pasūtījums tiks atcelts.

Jūs varat norēķināties par iegādātajām precēm, izmantojot lielāko daļu kredītkaršu un debetkaršu, piem., bankas, PayPal vai norēķināties skaidrā naudā preces saņemšanas laikā. Tiešsaistes maksājumu uzticamību un drošību nodrošina mūsu partneris – lielākā tiešsaistes norēķinu sistēma Lietuvā PaySera.

Piegāde

Jā, protams. Ja jūs dāvināt vai pērkat produktu citai personai, pasūtot jūs varat norādīt citu piegādes adresi un saņēmēju.

Pieņemot sūtījumu no kurjera, mēs iesakām rūpīgi pārbaudīt iepakojumu un apstiprināt sūtījuma saņemšanu tikai tad, ja oriģinālajam iesaiņojumam nav acīmredzamu bojājumu, kas varētu būt radušies pārvadāšanas laikā. Ja jūs pēkšņi pamanāt kādu bojājumu, mēs iesakām pilnībā izsaiņot preces, pārbaudīt, vai tās darbojas, un tikai pēc tam ar savu parakstu kurjeram apstiprināt, ka piegādes pakalpojums ir sniegts pareizi.

Ja pēc 3 darba dienām neesat saņēmis informāciju no preču piegādes kurjera, lūdzu, informējiet mūs, un mēs nekavējoties atrisināsim visas problēmas.

Pašlaik preces tiek piegādātas tikai ar kurjerpasta starpniecību. Iegādājoties lielus daudzumus, piegādes nosacījumus var pielāgot individuāli.

Preču piegāde pirkumiem, kuru summa ir 50 eiro vai vairāk, ir bez maksas, savukārt pirkumiem par mazāku summu piegādes cena ir atkarīga no izvēlētās nosūtīšanas metodes un vietas, uz kuru tā būs jānosūta. Galīgo piegādes cenu jūs redzēsit, kad būsit veicis pasūtījumu, pirms maksājuma veikšanas.

Ja pasūtījums tiek veikts darba dienā pirms pulksten 13:00, preces tajā pašā dienā tiks nodotas nosūtīšanas servisam. Ja pasūtījums tiek veikts darba dienā pēc pulksten 13:00 vai ārpus darba dienas, preces tiks nodotas nosūtīšanai nākamajā darba dienā Pēc preču nodošanas pakomātam piegāde Lietuvā parasti ilgst līdz 1 dienai, attālākos apgabalos vai citos neparedzētos gadījumos piegāde var ilgt līdz 2 dienām.

Vispārīgie jautājumi

“Miško šviesos” dzīvo tikai interneta plašumos. Tomēr, ja saņemtās preces neatbilst jūsu cerībām, jūs vienmēr varat tās atgriezt 7 darba dienu laikā no pasūtīšanas dienas, pasūtot citu produktu vai atgriežot naudu.

Rakstiet mums un mēs atbildēsim uz jūsu jautājumu 1 darba dienas laikā.

Jā, mēs sniedzam lampiņu virtenes piekarināšanas/uzstādīšanas pakalpojumus. Ja jūs nezināt, cik daudz un kāda veida virtenes ir vajadzīgas, lūdzu, sazinieties ar mums, mēs labprāt konsultēsim un, ja nepieciešams, aizbrauksim uz vietas un izmērīsim.

Sazinieties ar mums un mēs jums ieteiksim. Ja nepieciešams, mēs varam dot jūsu konkrētajam objektam piemērotu piedāvājumu (piemēram, visas mājas fasādes, dārza, lauku tūrisma viensētu dekorēšana, sabiedriskās ēdināšanas iestādes, biroja dekorēšana u.c.) Palīdzēsim uzstādīšanas darbos.

Ja nesaņemat apstiprinājumu, ieteicams pārbaudīt sava e-pastkastītes mēstuļu mapi, un, ja tās tur nav, vienkārši sazinieties ar mums.

Protams, rakstiet vai zvaniet mums, un mūsu komanda mēģinās atbildēt uz visiem jautājumiem, kas jums varētu rasties par preču lietošanu.

Lai iegūtu vislabāko cenas piedāvājumu, rakstiet mums un sniedziet informāciju par plānoto pasūtījumu, mēs ar jums sazināsimies. Laipni lūdzam sazināties ar mums arī sakarā ar labdarības pasākumiem vai citām sabiedriskām aktivitātēm.

Vienkārši abonējiet mūsu biļetenu un vienmēr esiet pirmais, kurš saņem svaigāko informāciju par jauniem produktiem, atlaidēm un akcijām.

Rakstiet mums, un mēs centīsimies visu iespējamo pasūtīt un piedāvāt jums interesējošo produktu.

Uzrakstiet mums informāciju par produktu, kas jūs interesē, un mēs jūs personīgi informēsim, tikko prece būs noliktavā.

Tiešsaistes veikals vienkārši neļaus jums pasūtīt vairāk preču nekā noliktavā pieejamais daudzums. Citu ierobežojumu nav.

Jā, rēķins jums tiks nosūtīts automātiski, kad preces būs nodotas kurjeram. Rēķins ir arī garantijas karte.

Informācija par pasūtījuma apstiprināšanu pēc dažām minūtēm tiks automātiski nosūtīta uz rezervācijas laikā norādīto e-pastu. Jūs saņemsit paziņojumus arī tad, kad maksājums būs saņemts un preces nosūtītas. Ja nesaņemat apstiprinājumu, ieteicams pārbaudīt savas elektroniskās pastkastītes mēstuļu mapi, un, ja tās tur nav, vienkārši sazinieties ar mums.

Jā. Šajā gadījumā pirms pasūtījuma veikšanas sazinieties ar mums, un mēs vienosimies par piegādes noteikumiem.

Jā, jo drošu iepirkšanos tiešsaistē nodrošina plaši izmantotais drošais SSL (angl.) Secure Socket Layer) sertifikāts. Izmantojot SSL sertifikātu, informācija, kas tiek nosūtīta starp apmeklētāja pārlūku un tiešsaistes veikala serveri ir pilnībā šifrēta. Visi tiešsaistes maksājumi tiek veikti droši, izmantojot Lietuvā populārāko tiešsaistes maksājumu platformu PaySera

Pašlaik preču atgriešana ir iespējama tikai ar paku piegādes pakalpojumu palīdzību.

Viss, kas jums būs nepieciešams, ir vārds, uzvārds, telefons, e-pasts un piegādes adrese. Šie dati ir nepieciešami preces nosūtīšanai.

Visām pārdotajām precēm ir 2 gadu garantija. Ja precei atklājas trūkumi, lūdzu, aizpildiet šo preču atgriešanas veidlapu un pēc apstiprinājuma saņemšanas, ka preces var nosūtīt, nosūtiet to uz: MB “Miško šviesos”, Vytauto g. 34-101, 08122, Vilnius. Šajā gadījumā Pircējs maksā par preces atgriešanu noliktavā, un mēs parūpēsimies un samaksāsim par preces atgriešanu Pircējam. Garantija neattiecas uz gadījumiem, kad bojājumi radušies nepareizas ierīces lietošanas vai dabiska nolietojuma dēļ.

„Miško šviesų“ tiešsaistes veikals pieņem pasūtījumus visu diennakti, 24/7, uz jūsu vēstulēm, kas saņemtas e-pastā, mēs cenšamies atbildēt e-pastā vai pa citiem kanāliem vienas darba dienas laikā. Varat arī piezvanīt mums darba dienās no 9:00 līdz 17:00: +37067612391.

Jā, protams. Ja jūs dāvināt vai pērkat produktu citai personai, pasūtot jūs varat norādīt citu piegādes adresi un saņēmēju.