Preču atgriešana pēc apdomāšanās laika beigām
 Lai arī mēs ticam, ka no mums iegādātās preces iepriecinās jūs un jūsu mīļos, ja gadījumā saprotat, ka preces neatbilst cerētajam vai vienkārši jūs neiepriecina, mēs piedāvājam izmantot iespēju 14 dienu laikā nomainīt neizmantotās preci pret citu tādas pat vērtības preci, vai arī vienkārši atgrieziet preci, lai saņemtu naudu atpakaļ bez papildu jautājumiem. Ir svarīgi, lai produkts būtu pilnībā funkcionējošs, bez lietošanas pazīmēm un iesaiņots oriģinālajā nesabojātā iesaiņojumā (izņemot iesaiņojuma minimālos bojājumus, kas nepieciešami iesaiņojuma atvēršanai). Šādas atmaksas gadījumā jums būs jāsedz tikai kompensācijas nosūtīšanas izmaksas. Lai atgrieztu preces, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, mēs ar jums sazināsimies un vienosimies par atgriešanas detaļām.

Preču atgriešana, ja esat saņēmuši preci ar trūkumiem vai bojājumiem
Ja esat saņēmis preci ar trūkumiem vai ne to, ko pasūtījāt – aizpildiet zemāk esošo veidlapu un mēs organizēsim preces atgriešanu no jums, apmaksāsim visas saistītās izmaksas un nosūtīsim jaunu produktu vai atmaksāsim naudu.

Preču atgriešana garantijas apkalpošanas periodā
Ja garantijas perioda laikā produktam atklāsies trūkumi, mēs to salabosim vai nomainīsim ar līdzīgu jaunu produktu un nosūtīsim atpakaļ. Šajā gadījumā Pircējs maksā par preces atgriešanu noliktavā, un mēs parūpēsimies un samaksāsim par preces atgriešanu Pircējam. Lai saņemtu garantijas pakalpojumu, aizpildiet zemāk esošo veidlapu, mēs ar jums sazināsimies un vienosimies par visām garantijas apkalpošanas detaļām.

Preču atgriešanas veidlapa