23% ATLAIDE

15m gara āra spuldžu virtene ar baterijām COLOR IP44

15m gara ar baterijām darbināma āra virtene. Nekādu rūpju par elektroinstalāciju! 8 mirgojošas funkcijas.

18.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits
Baterijas

Automātiskais taimeris

Savienotājs

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Krāsaina

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šī ar baterijām darbināma āra virtene ir ideāli piemērota Ziemassvētku eglītes vai citu dekorāciju rotāšanai gan ārpus telpām, gan iekštelpās. Vītne sastāv no 200 LED spuldzēm un baterijas bloka, kas vienmērīgi izvietoti uz 15 m gara vada. Virtenei ir iebūvēts taimeris, kas automātiski izslēdz virteni pēc 6 stundām no ieslēgšanas brīža, un ieslēdz to atpakaļ tajā pašā laikā nākamajā dienā, tādējādi baterija neiztukšosies, pat ja aizmirsīsiet izslēgt šo virteni. LED spuldzes ir ārkārtīgi ekonomiskas, tāpēc pietiek ar 3 AA baterijām līdz 80 stundām apgaismojuma.  Izmantojot taimera funkciju, viens bateriju komplekts var darboties gandrīz 2 nedēļas (precīzs laiks ir atkarīgs no izmantoto bateriju kvalitātes).

Padomi un idejas

  • Apvienojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas dod vēl lielāku brīvību jūsu radošumam, veidojot vēlamo atmosfēru.
  • Ja dekorāciju izmantosiet ļoti bieži (piemēram, uz eglītes), iesakām izmantot uzlādējamas baterijas. Tas būs lētāk un “daba Jums pateiks paldies”.