25% ATLAIDE

15m savienojama spuldzīšu virtene G45 PARTY LIGHTS

15 m savienojama LED spuldzīšu virtene. Ideāla dekorācija Jūsu mājām, terasei vai dārzam!

74.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti balta

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Universālas spuldzes visiem gadījumiem. Virtenes vads ir izturīgs pret atmosfēras iedarbību, padarot to ideālu ilgstošai izmantošanai ārpus telpām gan ziemā, gan vasarā. Virtene sastāv no 50 gab. spuldzītēm, kas izvietotas ik pēc 30 cm uz 15 metru gara kabeļa. Visas spuldzītes ir izgatavotas no matētas un triecienizturīgas plastmasas, spuldzīšu gaismas krāsa – jauki silti balta. Spuldzītes diametrs 4,5 cm. Tās savstarpēji savienojot, virtenes garums varbūt no 3 m līdz 30 m. Virtenes gaismas intensitāte nav liela – viena segmenta jauda ir 0,6W. Virtene ir vairāk paredzēta izmantošanai kā dekoros un/vai kā papildus apgaismojums, nevis kā galvenais gaismas avots, piem. uz terases vai pagalmā.

Padomi un idejas:

  • Virtenes savienošanai ar tīklu ir nepieciešams atsevišķi nopērkamais barošanas bloks. Pēc nepieciešamības var izmantot šo pagarinājuma kabeli.
  • Šī virtene ir lieliski piemērota arī pagaidu svētku telpu dekorēšanai, kā arī lieliski izskatās lauku tūrisma viensētās vai viesnīcās.
  • Vasarā Jūs varat izrotāt mājas terasi ar spuldzēm, un ziemā tās pašas spuldzītes lieliski dekorēs Ziemassvētku eglīti vai citu vēlamo augu pagalmā.
  • Ja attālums starp virtenes piestiprināšanas punktiem pārsniedz 5 metrus, mēs iesakām izmantot papildu virvi vai auklu, lai nostiprinātu virteni.