22% ATLAIDEHot

6 āra gaismas ar saules bateriju FLAME TORCH

6 ārza gaismas ar saules baterijām- lieliska izvēle tiem, kuri vēlas mājīgumu savā pagalmā vai dārzā!

38.60

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)
Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Dzeltena

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

6 vidēja izmēra LED gaismekļi ar saules baterijām jūsu dārzam. Viena gaismekļa augstums ir 52 cm. Tā izstarotā gaisma ir kā liesmas imitācija. Lampā iebūvētā saules baterija dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to uzlādējamā akumulatorā, un, saulei rietot, automātiski ieslēdz lampu. Tāpēc jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu krēslas stundās. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lampa priecētu ar savu gaismu vismaz 6 stundas. Precīzs spīdēšanas laiks ir atkarīgs no mākoņu daudzuma un no tā, cik daudz enerģijas akumulatoram ir izdevies uzkrāt dienā.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un šim procesam netraucētu auga lapas.
  • Lampa ir pilnībā pasargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā lampu uzglabāt telpās, piem. novietojiet to uz palodzes, un tā katru vakaru priecēs ar savu gaismu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt gaismeklī esošās uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, t.i. ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par nepareizas darbības rezultātu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.