3 āra gaismas ar saules bateriju ROMA

Dārza gaismas ar saules baterijām ir lieliska izvēle tiem, kuri vēlas pastiprināt mājīguma sajūtu savā pagalmā vai dārzā! Iepakojumā atradīsit 3 gaismas.

14.20

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Trīs mazi LED dārza lukturi ar saules baterijām jūsu dārzam. Vienas lampas augstums ir 23 cm, bumbas diametrs ir 6 cm. Lampā iebūvētā saules baterija dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to uzlādējamā akumulatorā, un, saulei rietot, automātiski ieslēdz lampu. Tāpēc jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu krēslas laikā. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lampa vismaz 6 stundas priecētu jūs ar savu gaismu. Precīzs izturības laiks ir atkarīgs no mākoņu seguma un no tā, cik daudz enerģijas akumulatoram ir izdevies uzkrāt dienā.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai dienas laikā tā uzņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizklātu augu lapas.
  • Lampa ir pilnībā pasargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc aukstajā sezonā lampu ieteicams uzglabāt telpās, piem. novietojiet to uz palodzes, un tā katru vakaru priecēs jūs ar savu gaismu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, ieteicams katru gadu nomainīt luktura uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, t. ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis nodilums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par defektu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.