10% ATLAIDE

9 āra lukturi ar saules bateriju GRASS LIGHT SOLAR

Pat 9 klasiskie lukturi, lai apgaismotu jūsu pļavu vai celiņu. Vienkārši ieduriet to zemē un aizmirst. Saules baterijas palīdzēs jums nedomāt par vadiem vai bateriju maiņu.

49.15

Pieejams

Add to wishlist
Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Kopējā jauda (W)
Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Īpaši praktisks risinājums Jūsu dārza zāliena dekorēšanai vai celiņa marķēšanai. Lukturos iebūvētās saules baterijas dienas laikā absorbē saules enerģiju un glabā to atkārtoti uzlādējamā akumulatorā, un, saulei rietot, gaismas automātiski ieslēdzas. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lukturis varētu iepriecināt ar savu gaismu vismaz 6 stundas. Precīzs izgaismošanas laiks ir atkarīgs no mākoņu segas un no tā, cik enerģijas akumulatoram dienā ir izdevies uzkrāt. Tātad saulainā dienā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lukturi spīdētu pat 7-8 stundas. Komplektā iekļauti trīs lukturi.

PADOMI UN IDEJAS

  • Blakus iezīmētam ceļam novietotās gaismas ļaus skaidri redzēt celiņu tumsā. Varat arī izmantot gaismas, lai atzīmētu ziedu dārza robežas, tādējādi piešķirot dārzam lielāku mājīgumu un vienlaikus samazinot risku, ka tumsā kāds nejauši iekļūst Jūsu puķu dārzā.
  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizsegtu augu lapas.
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāts no laikapstākļu ietekmes, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc mēs iesakām aukstajā sezonā lampu uzglabāt telpās.
  • Lukturis ir aizsargāts no nejaušas uzkāpšanas. Tomēr to nav ieteicams lietot vietās, kur ir pastāvīgi staigā vai brauc ar automobili.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.