35% ATLAIDE

3 gab. komplekts BIG TORCH SOLAR

3 gab. gaismas komplekts jūsu dārzam.

48.75

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)
Spuldžu skaits
Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Dzeltena

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

3 liesmu gaismas LED dārza lampas ar saules baterijām. Viena lukturīša augstums ir 78 cm, laternas diametrs ir 12 x 12 cm, un tajā ir 96 LED spuldzes, kas rada īstas liesmas efektu. Lukturiem ir trīs režīmi: liesmas imitācija; pastāvīgs spilgtums; lēna dzēšana un atkārtota iedegšana. Lukturī iebūvētais saules akumulators dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to atkārtoti uzlādējamā baterijā un automātiski ieslēdz lampu, kad saule noriet. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lukturis varētu iepriecināt ar savu gaismu apmēram 6 h. Precīzs spīdēšanas laiks ir atkarīgs no mākoņu daudzuma un no tā, cik enerģijas baterijai dienā ir izdevies uzkrāt. Lukturi var iedurt zemē, nolikt uz zemes vai pakārt.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizsegtu augu lapas.
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāts no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc mēs iesakām aukstajā sezonā lukturi uzglabāt telpās, piemēram, novietojiet to uz palodzes, lai tas katru vakaru priecētu ar gaismu.
  • Lampa ir pilnībā pasargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā lampu uzglabāt telpās, piem. novietojiet to uz palodzes, un tā katru vakaru priecēs ar savu gaismu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.