15% ATLAIDE

3 m gara, ar baterijām darbināma virtene G45 PARTY LIGHTS

LED gaismas virtene ar baterijām. Lielisks dekors jūsu mājai, terasei vai dārzam!

23.75

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti balta

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Tinka naudojimui lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Universālas spuldzītes dažādām dzīves situācijām. Virtenei nepieciešamas 3gab. AA baterijas. Virtenes ir izturīga pret dažādie laikapstākļiem, tāpēc tā ir ideāli piemērota arī ilgstošai lietošanai ārpus telpām. Virtene sastāv no 10 spuldzītēm, kas izvietotas 30 cm intervālos, uz 3 m gara vada un akumulatora, kas ar 30 cm garu kabeli ir savienots ar virteni. Visas spuldzītes ir izgatavotas no matētas, izturīgas plastmasas, un spuldzīšu gaismas krāsa ir mājīga silti balta. Spuldzes diametrs 4,5 cm. Virtenei ir iebūvēts automātiskais taimeris, kas automātiski izslēdz virteni 6 stundas pēc ieslēgšanas un ieslēdz to nākamajā dienā tajā pašā laikā, tāpēc baterija neizlādēsies pat tad, ja aizmirsīsiet to izslēgt. LED gaismas diodes ir ļoti ekonomiskas, tāpēc ar 3 AA baterijām pietiek līdz pat 80 stundām. Izmantojot taimera funkciju, viena bateriju komplekta darbības laiks var sasniegt gandrīz 2 nedēļas (precīzs laiks ir atkarīgs no izmantoto bateriju kvalitātes). Virtenes gaismas intensitāte nav liela. Tāpēc virtene ir vairāk piemērota kā dekoratīvais vai papildus apgaismojums, ne kā galvenais gaismas avots, piemēram, uz terases vai pagalmā.

Padomi un idejas:

  • Virtene ir ļoti izturīga pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var samazināt bateriju efektivitāti, tāpēc zemas temperatūras apstākļos virtene var degt īsāku laiku.
  • Ja nepieciešams, virteni var arī pieslēgt elektrotīklam. Jums tikai jāiegādājas šāds barošanas bloks.
  • Vasarā ar šīm spuldzītēm var izrotāt mājas terasi, bet ziemā tās pašas spuldzītes ir lieliski piemērotas Ziemassvētku eglītes vai jebkura cita auga rotāšanai pagalmā.