15% ATLAIDE

3m eglīte ar mirgojošām spuldzītēm FAIRYBELL 320LED TWINKLE

Sagatavojiet 3m augsto Ziemassvētku eglīti 20 minūtēs – jebkurā vietā! Ražots Nīderlandē. Ražotāja garantija pat 3 gadi.

178.45

Pieejams

Add to wishlist

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Vai vēlaties radīt Ziemassvētku noskaņu savā balkonā, uz terases vai pagalmā? Ļoti ērts risinājums, kas ļauj 20 minūtēs uzstādīt 3m augsto eglīti ar 320LED spuldzēm, kuras mirgo. Jums nevajadzēs kāpnes, instrumentus vai tehniskas iemaņas. Nīderlandes uzņēmuma Fairybell unikālais, patentētais dizains ļauj spuldzītes sakārtot tā, lai radītu iespaidu, ka tās ir novietotas uz īstiem zaļiem zariem. Virtene kļūs par galveno akcentu jūsu mājās. Augstums 3 m Diametrs pie zemes 1,35 m. Spuldzes ir ražotas Nīderlandē atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem. Virtenēm ir 3 gadu ražotāja garantija. Šīs LED spuldzes ir īpaši ekonomiskas un videi draudzīgas, tāpēc pat pastāvīgi turot virteni ieslēgtu, nebūs jāuztraucas par lieliem elektrības rēķiniem. Virtene ir izgatavota, orientējoties uz Skandināvijas valstīm, tāpēc tā ir pilnībā piemērota izmantošanai Latvijas āra apstākļos. Virtene darbojas ar drošu zema sprieguma strāvu. Komplektā strāvas transformators (31V / 6W).

Padomi un idejas

  • Šī virtene tiek pārdota ar visiem piederumiem, kas nepieciešami tās piestiprināšanai un barošanas bloku. Tāpēc lietošanai nav nepieciešami papildu piederumi.
  • Ja baidāties, ka stiprs vējš var sabojāt vai pastumt jūsu eglīti no vietas, vienkārši piespiediet tās pamatni pie zemes ar smagāku priekšmetu.
  • Ziemassvētku sezonas beigās ievietojiet eglīti atpakaļ kastē, un jūs varēsit to izmantot vēl vairākus gadus.