15% ATLAIDE

5 āra lukturi ar saules bateriju IZOLA SOLAR

Šie 5 burvīgie lukturi ir skaista dekorācija Jūsu dārzam un pagalmam.

24.15

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Piešķiriet mājīgumu savam dāram vai pagalmam. Divas burvīgi 18 cm un trīs burvīgas mazas 11 cm lukturi ar saules bateriju. Efektīvā saules baterijas panelis, kas iebūvēta lukturī, absorbē saules enerģiju dienas laikā un uzglabā to uzlādējamā baterijā. Kad saule noriet, gaismas reaģē uz gaismas samazināšanos un automātiski ieslēdzas. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas iedegšanu krēslas stundā. Ar dienas laikā uzkrāto enerģiju pietiek, lai laternas savu gaismu paspilgtinātu aptuveni 6 stundu darbībai.

PADOMI

  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un nenokļūtu ēnā.
  • Lampa ir pilnībā aizsargāta no laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var būtiski samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām ienest lampu telpā aukstajā sezonā. Piem., novietojiet to uz palodzes, un tā katru vakaru priecēs ar savu gaismu. Vai arī noņemiet vāciņu un ievietojiet LED vai parasto sveci, lai baudītu skaistu svečturi jebkurā vietā savā mājā.
  • Mēs iesakām produktus ar saules baterijām izmantot siltākos gada mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā mazo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pienācīgi uzlādēties, un degšanas laiks būs ievērojami īsāks.