20% ATLAIDE

5m spuldzes savienojošais vads EXTRA 40

Īpaši izturīgs un ilgi kalpojošs virtenes vads apgaismojuma profesionāļiem, bez spuldzēm ar E27 ligzdām. Segmenta garums 5m. Spuldžu ligzdu skaits 12. Attālums starp ligzdām 40 cm.

23.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Virtenes garums (cm)

Spuldžu skaits
Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Tinka naudojimui lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

EXTRA sērija ir paredzēta apgaismojuma profesionāļiem, kuri meklē ilgstošus augstas kvalitātes risinājumus. Šīs virtenes ir ļoti ērtas, tās ir iespējams savienot līdz 200m garumam. Vads droši iztur ilgstošu slodzi līdz 1000W. Tātad virtenes maksimālais garums ir atkarīgs no izmantoto spuldzīšu jaudas, tādējādi ar ekonomiskām LED spuldzēm var sasniegt pat vairākus simtus metru. Virtenes vads ir sevišķi izturīgs pret mehāniskiem un atmosfēras efektiem, tāpēc tā ir ideāli piemērota ilgstošai izmantošanai ārpus telpām, biežai lietošanai un transportēšanai. Vienas virtenes segments ir 5 m garš un tajā ir 12 spuldzīšu kontaktligzdas.
ŠIS VADS TIEK PĀRDOTS BEZ SPULDZĒM.

Padomi un idejas

  • Spuldzes šai virtenei var izvēlēties šeit:  Spuldzītes virtenēm.
  • Lai mainītu noskaņu uz Jūsu mājas vai kafejnīcas terases, nav nepieciešama daudz darba, vienkārši mainiet spuldzīšu krāsu vai krāsu kombināciju.
  • Lai izmantotu virteni, ir nepieciešams šis atsevišķi nopērkamais savienojuma kabelis. Šo pagarinātāju var izmantot arī pēc vajadzības.