IZPĀRDOTS

Dārza dekorācija ar saules bateriju FIREWORK SOLAR FLUFF

Pieneņu pūkas formas, FIREWORK lukturīšu saime, dārza dekorācija ar saules bateriju.

20.50

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)
Spuldžu skaits
Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Pieneņu pūkas formas, FIREWORK lukturīšu saime, dārza dekorācija ar saules bateriju. Dekorācijas augstums 85 cm. Iebūvēta efektīvā saules baterija absorbē saules gaismas enerģiju pat mākoņainā vasaras dienā un uzglabā to atkārtoti uzlādējamā baterijā, kas darbojas līdz 6 h spīdot. Pēc saulrieta lukturis reaģē uz samazinātu gaismas daudzumu un automātiski ieslēdzas. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizēnotu citi priekšmeti vai augi.
  • Lampa ir pilnībā pasargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām lampu ienest telpā aukstajā sezonā.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, ieteicams katru gadu nomainīt luktura uzlādējamās baterijas. Visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, tādēļ ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis nolietojums ir dabisks process, tas nerodas nepareizu darbību rezultātā.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.