Dārza lampa ar saules bateriju MANDALA 30

Šis modernais metāla gaismeklis izplata siltus gaismas apļus uz virsmas ap to, padarot to īpaši piemērotu āra galda, terases vai balkona grīdas dekorēšanai.

35.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Gaismas plūsma (lm)
Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Mūsdienīga metāla lampa ar saules bateriju. Komplektā ietilpst arī LED spuldze un uzlādējama baterija, tāpēc lampa ir pilnībā gatava lietošanai. Lukturī iebūvēta efektīva saules baterija, kas dienas laikā absorbē saules gaismas enerģiju pat ja tā ir mākoņaina un uzglabā to uzlādējamā akumulatorā, kas kalpo apmēram 5 stundas. Pēc saulrieta lampa reaģē uz samazinātu gaismas daudzumu un automātiski ieslēdzas. Tāpēc jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu krēslas laikā.

PADOMI:

  • Novietojiet lampu tā, lai dienas laikā tā uzņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to nekas neaizēnotu.
  • Lampa ir pilnībā pasargāta no dažādiem laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām lampu ienest telpā aukstajā sezonā. Piemēram varat to novietot uz palodzes, un tā katru vakaru priecēs ar savu gaismu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, ieteicams katru gadu nomainīt luktura uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās tā jauda. Šis nolietojums ir dabisks process, un netiek uzskatīts par defektu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.