LED spuldzīšu virtene A60 SOFT GLOW, 1.6W / 2100K / E27

Lai top omulīga gaisma! Mūsdienīgās LED tehnoloģijas klasiskā formā.

4.20

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Vienas spuldzes jauda (W)

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsmas regulēšana

Gaismas plūsma (lm)

Ieslēgšanas cikla rezerve

Įjunimo trukmė (s)

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Energoefektivitātes klase

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Tradicionālās bumbierveida LED spuldzes, kas izgatavotas no rūdīta stikla, joprojām būs modē, iespējams, uz visiem laikiem. Šīs LED spuldzes izdala ārkārtīgi maz siltuma, tāpēc tās var droši izmantot karstumjutīgu materiālu un virsmu tuvumā (piemēram, pakarinot pie aizkariem vai pārklājot tās ar materiāla gabalu utt.). Dekoratīvās spuldzītes, kuras ir paredzētas izmantošanai virtenēs nav pietiekami jaudīgas, lai tās varētu izmantot iekštelpu pamata apgaismojumam.  Gaismas daudzums, ko izstaro viena šāda 1,6 W LED spuldze, ir pielīdzināms aptuveni 16 W kvēlspuldzei. Protams, ja virtenei, kas karājas uz terases, būs, piemēram, 15-20 šādas spuldzes, kopējā gaismas plūsma uz terases būs pietiekama, lai radītu mājīgu atmosfēras apgaismojumu.

Padomi un idejas

  • Spuldzes ir piemērotas visām virtenēm un gaismekļiem ar tradicionālo E27 kontaktligzdu. Tātad Jūs varat tās izmantot praktiski visur, kur vien vēlaties.
  • Spuldzes nav paredzētas lietošanai ar strāvas regulatoru («dimmeri»).
  • Lai mainītu noskaņu uz Jūsu mājas vai kafejnīcas terases, nav nepieciešama daudz darba, vienkārši mainiet spuldzīšu krāsu vai krāsu kombināciju.
  • Lai gan spuldzes ir izgatavotas no rūdīta stikla, tās tomēr var saplīst. Tāpēc tās ieteicams lietot vietās, kur virtene tiks novietota ilglaicīgi, piem. terases dekorēšana. Tas ir ieteicams, jo katru reizi, kad Jūs pakarat virteni, Jūs varat nejauši sasist spuldzi, un Jums tā būs jāaizstāj ar jaunu.
  • Ja Jūs pērkat šīs spuldzes virtenēm, mēs iesakām iegādāties vismaz 1-2 rezerves spuldzes, jo ja nākotnē tās nejauši sasitīsies – tās būs jāmaina.