LED svece TWINKLE-RED (15 cm)

Šīs ir reālākās LED sveces, kādas līdz šim ir radītas! Patiesībā šis skats ir tik reālistisks, ka vairums jūsu viesu, iespējams, pat nenojautīs, ka liesma nav īsta.

8.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Baterijas

Automātiskais taimeris

Savienotājs

Ūdensizturības klase

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti dzeltena

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šī lielākā svece no TWINKLE sērijas, izgatavota no parastā mākslīgā vaska – tā paša, ko izmanto īstās svecēs. Siltā dzeltenā gaisma no LED spuldzītes atspīd mākslīgajā liesmā, kas mirgojot un raustoties veido ilūziju par īstas sveces liesmu. Daļa gaismas diodes izstarotās gaismas apgaismo caurspīdīgo vaska sveces korpusu no iekšpuses – tāpat kā liesma apgaismo parastās sveces augšējo daļu. Izmantojot 2gab. AA baterijas darbojas līdz ~ 500h apgaismojuma! Tās ir daudz ekonomiskākas un nesalīdzināmi drošākas nekā parastās sveces.

Padomi un idejas

  • Tā kā sveces ir drošas, varat tās droši izmantot pat tad, kad normāla sveču lietošana nebūtu droša, piemēram, pie aizkariem, baloniem, bērnu istabas un tā tālāk.
  • Lietojot parastās sveces, ir jārūpējas, lai izdegošā svece neaizdegas vai kā citādi nesabojātu mēbeles vai citas virsmas, uz kurām tā atrodas.  Izmantojot LED sveces, šādas raizes noteikti neradīsies.
  • Vai vēlaties aizmigt romantiskā sveču gaismā, bet baidāties par drošību? Ar šo sveci tas ir iespējams – tam ir iebūvēts taimeris, kas pēc 6 stundām sveci automātiski izslēdz un atkal ieslēdz nākamajā dienā tieši tajā pašā laikā.
  • Sveces ir īpaši ērtas kafejnīcu, restorānu un bāru dekorēšanai. Salīdzinot ar parasto sveci, šī svece ir daudz ekonomiskāka izvēle. Kā arī nesalīdzināmi drošāka un ērtāka.
  • Ielieciet sveci antīkā lukturī vai stikla traukā un katru reizi izveidojiet citādāku gaismekli.