IZPĀRDOTS

Mazs zvaigžņu spiets zem kupola

Ļaujiet kādai zvaigznei iemirdzēties Jūsu svētkos vai mājās!

17.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šis 25 cm augstais reālais stikla kupols ir aprīkots ar 50 mazām LED spuldzēm, kuras vienmērīgi sadalītas visā kupola tilpumā, tādējādi radot kvēlojošu zvaigžņu efektu un izstarojot īpaši siltu, baltu gaismu ap tām. Kupola pamatne ir izgatavota no metāla, un tajā ir iebūvēts akumulatora bloks ar automātisko taimeri, kas automātiski var izslēgt apgaismojumu pēc 6 stundām sākot no ieslēgšanas un atkal ieslēgt nākamajā dienā tieši tajā pašā laikā. Tas ietaupa ne tikai baterijas, bet arī enerģiju, kas nepieciešama, lai katru dienu darbinātu spuldzes.

Padomi un idejas

  • Kupoli ir ideāli piemēroti svētku galdu rotāšanai, taču tos var izmantot arī darba galda vai palodzes rotāšanai kā arī izmantot kā Ziemassvētku rotājumu.
  • Saskaņojiet šo kupolu ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību, veidojot vēlamo atmosfēru.
  • Ja dekorācija tiks izmantota sevišķi bieži (piemēram, kā kafejnīcas dekorācija), mēs iesakām izmantot uzlādējamās baterijas. Tas būs lētāk un “daba Jums pateiks paldies”.