Piekaramais dārza dekors ar saules bateriju HORTENSIA SOLAR

Burvīgs piekaramais dekors ar saules bateriju.

19.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits
Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Piekarama vasaras dārza dekorācija ar saules baterijas paneli. Rotājumam ir 16 cm diametrs un iebūvēta saules baterija, kas pat mākoņainās vasaras dienās absorbē saules gaismas enerģiju un uzkrāj to uzlādējamā baterijā, ar kuru pietiek līdz pat 4 stundām spīdēšanas. Pēc saulrieta laterna reaģē uz gaismas samazināšanos un ieslēdzas automātiski. Tāpēc jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un nenokļūtu ēnā.
  • Lukturis ir pilnībā izturīgs pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā lukturi ievietot telpās.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par brāķi.
  • Mēs iesakām izmantot izstrādājumus ar saules baterijām gada siltākajos mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pienācīgi uzlādēties, un darbības laiks būs ievērojami īsāks.