Spīdošs dārza rotājums ar saules bateriju HERON

Ļoti oriģināla krāsota metāla apdare ar saules baterijām. Nav jāmaina vadi vai baterijas. Ērtāk vairs nevar būt!

31.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Vasarīga dārza dekorācija ar saules bateriju. Rotājuma augstums ir 55 cm, un iebūvētā efektīvā saules baterija absorbē saules gaismas enerģiju vasaras dienas laikā un uzkrāj to uzlādējamā baterijā, ar ko pietiek līdz pat 6 stundām spīdēšanas. Pēc saulrieta laterna reaģē uz gaismas samazināšanos un ieslēdzas automātiski. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet laternas tā, lai dienas laikā tās saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un tām netraucētu augu lapas.
  • Lukturis ir pilnībā izturīgs pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā to turēt telpās, piemēram, novietot uz palodzes, un tas katru vakaru sniegs jums gaismu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt lukturīša uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par kļūdu.
  • Mēs iesakām saules enerģiju izmanto siltākos gada mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā mazo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas sevi pienācīgi uzlādēt, un izglītības laiks būs ievērojami īsāks.