Spuldzes kontaktligzda GLANS GOLD

Zelta spuldzes kontaktligzda mūsdienīgam minimālisma interjeram.

18.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Vada garums (cm)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Kopējā jauda (W)

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabai

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Spuldzes kontaktligzda, kas izgatavota no masīva tīra metāla, rada iespaidu par izturību gan pēc izskata, gan sajūtas, kad turēsiet to rokās. Kontaktligzda ar vadu sver gandrīz 0,5 kg, tāpēc tajā ieskrūvētā un iekarinātā spuldze noteikti nesvārstīsies no katras mazākās vēja brāzmas. Šī kontaktligzda ir piemērota lietošanai ar visām standarta spuldzēm ar E27 tipa stiprinājumu (ieteicamā maksimālā jauda 40w).

Padomi un idejas

  • Spuldzes kontaktligzdai nav nekāda papildu pārsega, tāpēc tā lieliski iekļaujas mūsu piedāvātajās dekoratīvajās LED lampās.
  • Vads ir pietiekami stiprs, lai izturētu kontaktligzdas un spuldzes svaru, tāpēc papildu stiprinājums nav nepieciešams.
  • Kopējais vada garums ir 3,5 m un uz tā – 1 m. atstatumā no kontaktdakšas ir iebūvēts slēdzis. Šī spuldzes kontaktligzda ir pilnībā gatava lietošanai. Un vēlāk to var viegli pārvietot uz citu istabu vai pielāgot interjera izmaiņām.
  • Ja Jūs plānojat piestiprināt kontaktligzdu pastāvīgi uzstādītam (piemēram, griestu) strāvas vadam, Jūs varat viegli nomainīt vadu blakus kontaktligzdai uz citu.