Spuldzes virtene ar saules bateriju GLOBUS CHAIN SOLAR

Jūsu pagalms vai dārzs ir pelnījis vairāk gaismas un mājīguma. Vienkārši ieduriet šos gaismas burbuļus zemē savā puķu dārzā vai trases tuvumā. Vai arī pakārt uz auga zariem un baudīt siltu vasaras vakara mājīgumu un mieru.

23.80

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa
Virtenes garums (cm)

Barošanas vada garums (cm)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šai virtenei, starp visiem ar saules enerģiju darbināmajiem izstrādājumiem, ir sevišķi spilgta gaisma, jo tā izmanto augstas efektivitātes saules bateriju un litija jonu akumulatoru. Saules sensors automātiski aktivizē virteni. Tāpēc Jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai tā ieslēgšanu katru dienu.  Saules bateriju ar virteni savieno 2 m vads, tas sniedz papildu brīvību, lai atrastu optimālo virtenes pakāršanas vietu. Virtenes spuldzēm ir papildu turētāji, kas ļauj spuldzītes iespraust zemē. Tomēr bez šiem turētājiem virteni var pakarināt kā parastu virteni.

PADOMI UN IDEJAS

  • Virtene ir pilnībā aizsargāta no laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc aukstajā sezonā iesakām virteni uzglabāt iekštelpās.
  • Uzlādējiet saules bateriju tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un akumulators būtu pareizi uzlādēts.
  • Tiem, kam patīk ceļot, mēs piedāvājam ņemt šo kvalitatīvo virteni dabā un izrotāt ar to savu telti vai kempinga vietu. Jūsu draugi būs patīkami pārsteigti.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt gaismeklī esošās uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, t.i. ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par nepareizas darbības rezultātu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.