10% ATLAIDE

Spuldzīšu virtene ar saules baterijām MINI SPOT SOLAR

Jūsu pagalms vai dārzs ir pelnījis vairāk gaismas un omulības. Vienkārši iespraudiet šīs spīdošās spuldzītes zemē savā puķu dārzā vai pie celiņa.

17.00

Pieejams

Add to wishlist
Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzītēm (cm)
Gaismas krāsa

Silti balta

Enerģijas avots

Ūdensizturības klase

Garantija

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Skaista ziedu dārza virtene ar saules baterijām. Šī virtene sastāv no 8 LED prožektoru lampiņām ar 30 cm atstarpi starp tām. Kad saule noriet, sensors automātiski ieslēdz virteni. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai tās ieslēgšanu katru dienu. Zemē iespraužams saules bateriju panelis, un tas ir savienots ar virteni ar 1,7 m garu strāvas vadu, kas sniedz papildu brīvību atrast optimālo vietu virtenes novietošanai. Virtenes spuldzītēm ir papildu stiprinājumi, kas ļauj spuldzītes iespraust zemē.

PADOMI UN IDEJAS

  • Virtene ir pilnībā izturīga pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt bateriju efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā tos ievietot telpās.
  • Novietojiet saules paneli tā, lai dienas laikā tas saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un baterijas būtu pienācīgi uzlādētas.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām nomainīt laternas uzlādējamās baterijas katru gadu. Jo visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process un netiek uzskatīts par bojājumu.
  • Mēs iesakām izmantot saules enerģiju izmantojošus izstrādājumus gada siltākajos mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā mazo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas baterijai nav iespējas atbilstoši uzlādēties, un spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.