IZPĀRDOTS

Spuldzīšu virtene TUBE DEW DROP

Izveidojiet svētku dekorācijas pats! Izmantojot šo vītni, katru interesantu pudeli Jūs varat pārvērst mājīgā galda apgaismes dekorā.

5.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsmas regulēšana

Gaismas plūsma (lm)

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šī LED spuldzīšu-kvēldiegu virtene ir piemērota visām standarta vīna pudelēm. Vienkārši ielieciet spuldzītes pudelē, ieslēdziet to un izbaudiet romantisko vakariņu atmosfēru kopā ar īpašiem cilvēkiem. Virtenei ir iebūvēts taimeris, kas automātiski izslēdz virteni pēc 6 stundām no ieslēgšanas brīža, un ieslēdz to atpakaļ tajā pašā laikā nākamajā dienā, tādējādi baterija neiztukšosies, pat ja aizmirsīsiet izslēgt šo virteni. LED spuldzes ir ārkārtīgi ekonomiskas, tāpēc ar 1AA tipa baterijām pietiek ~ 60 stundām apgaismojuma.

Padomi un idejas

  • Mainot pudeļu krāsu un formu, Jūs viegli varat mainīt noskaņu, ko rada šī dekorācija. Dažādi starojošā dekorācija saņems daudz uzmanības un sniegs pozitīvas emocijas.
  • Apvienojiet vairākas pudeles, kas var atšķirties pēc krāsas vai formas. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību.
  • Ja dekorācija tiks izmantota sevišķi bieži (piemēram, kā kafejnīcas dekorācija), mēs iesakām izmantot uzlādējamās baterijas. Tas būs lētāk, un “daba Jums pateiks paldies”.