Spuldzītes uz stieples CHRISTMAS TREE (1,10 m) ar baterijām

LED tehnoloģiju attīstība ir ļāvusi izstrādāt ļoti ekonomiskas, rasas piliena lieluma, izturīgas spuldzītes. Spuldzītes ir izvietotas uz plānas un lokanas sudraba krāsas stieples, kas ir gandrīz neredzama, tāpēc, kad spuldzītes ir ieslēgtas, rodas iespaids, ka gaisā spīd sīkas gaismiņas. Zaļās eglītes piešķir virtenei rotaļīgu akcentu.

3.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

, ,

Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits
Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots
Automātiskais taimeris

Savienotājs

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Spuldzīšu virtene ir dekorēšanas risinājums, kas jau ir pārņēmis Rietumeiropu un Skandināviju. Šī virtene sastāv no 12 LED spuldzītēm, kas vienmērīgi izvietotas uz 1,10 m garas sudraba krāsas stieples, rotātas ar mazām zaļām eglītēm un bateriju komplektu. Virtenē ir iebūvēts automātiskais taimeris, kas automātiski izslēdz virteni pēc 6 stundām tās spīdēšanas un nākamajā dienā ieslēdz to tajā pašā laikā, tāpēc baterija neizsīks pat tad, ja aizmirsīsiet šo virteni izslēgt. LED gaismas diospuldzītes spīdz pateicoties 2 gab. CR2032 baterijām (iekļautas komplektā), kuru darbības ilgums ir ~48 stundas spīdēsanas.

Padomi un idejas

  • Kombinējiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas sniedz vēl lielāku brīvību radoši izpausties, veidojot vēlamo atmosfēru.