IZPĀRDOTS

Stīgu spuldzīšu virtene SILVER DEW DROP 100

Mēs piedāvājam ļoti populāru dekoratīvo risinājumu Skandināvijas valstīs – tas ir stiepļu spuldzes. LED tehnoloģiju attīstība ļāva izveidot šīs ārkārtīgi ekonomiskās, rasas piliena izmēra, izturīgās spuldzītes.

10.85

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)

Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Enerģijas avots

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Tinka naudojimui lauke

Gaismas plūsmas regulēšana

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šī virtene sastāv no 100 LED spuldzēm, kas vienmērīgi izvietotas uz 5 m gara vada un elektrotīklam pieslēdzama barošanas bloka. Spuldzes darbina zemsprieguma (3.2 V) strāva, tāpēc tās ir pilnīgi drošas pat tad, ja tās ir nejauši ieslēgtas vai vads ir bojāts. Barošanas bloks ir savienots ar virteni ar izturīgu 3 m garu vadu, kas ļaus to noslēpt, lai nesabojātu Jūsu idejas galējo rezultātu. Spuldzītes ir izvietotas uz plānas un lokanas sudraba stieples, kas ir gandrīz nemanāma, tāpēc, ieslēdzot rodas iespaids, ka gaisā mirdz sīkas lampiņas.

Padomi un idejas

  • Mēs pieminēsim dažus no izplatītākajiem spuldzīšu pielietošanas veidiem: podiņu augu rotāšana, svētku pušķu dekorēšana, dekoratīvo lukturu izgatavošana (saukti arī par “zvaigžņu spietiem”) – ievietojot spuldzītes stikla traukā vai antīkā lukturī. Šeit ir tikai daži piemēri, un viss pārējais ir atkarīgs no Jūsu iztēles.
  • Saskaņojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību, veidojot vēlamo atmosfēru.