Stīgu spuldzīšu virtene SILVER DEW DROP 720

Tā ir vislielākā stīgu spuldzīšu virtene tiem, kas meklē īpaši spilgtus, bet vienlaikus elegantus un vieglus dekoratīvus risinājumus. Sakarā ar lielo spuldzīšu skaitu, virtene izstaro pietiekami daudz siltas gaismas, lai jūsu mājai vai svētkiem sniegtu daudz siltuma un mājīguma.

38.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)

Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Enerģijas avots

Automātiskais taimeris

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsmas regulēšana

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Pati lielākā spuldzīšu-kvēldiegu virtene, kuru mēs piedāvājam, sastāv no 720LED spuldzēm, kas izvietotas uz 36 atzarojumiem (12 atzarojumi pa 1 m, 12 atzarojumi pa 2 m un 12 atzarojumi pa 3 m) un elektrotīklam pieslēdzama barošanas bloka. Spuldzes darbina zemsprieguma (12 V) strāva, tāpēc tās ir pilnīgi drošas pat tad, ja tās ir nejauši ieslēgtas vai vads ir bojāts. Barošanas bloks ir savienots ar virteni ar izturīgu 3 m garu vadu, kas ļaus to noslēpt, lai nesabojātu Jūsu idejas galējo rezultātu. Spuldzītes ir izvietotas uz plānas un elastīgas sudraba krāsas spīduma stieples, kas pat izslēgta izskatās diezgan dekoratīva.

Padomi un idejas

  • Šeit ir minēti daži no populārākajiem spuldzīšu pielietojumiem: kāzu galda dekorācija, podiņu augu rotājums, svētku pušķu rotājums, dekoratīvo lukturu (ko sauc arī par “zvaigžņu spietiem”) izgatavošana – ievietojot spuldzītes jebkurā stikla traukā vai antīkā lukturī, rotājot eglīti un daudz citu veidu. Šeit ir tikai daži piemēri, un viss pārējais ir atkarīgs no Jūsu iztēles.
  • Saskaņojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību, veidojot vēlamo atmosfēru.