20% ATLAIDEIZPĀRDOTS

Ziemassvētku dekors mājoklim FROST WHITE 13

Skaists dekors, kas radīs mājīguma sajūtu!

17.50

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

,

Mērījumi (AxPxG) (cm)
Spuldžu skaits

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Svētku bumba 13 cm diametrā, kas piepildīta ar ūdeni un mirdzumiem. Kad dekorācija ir ieslēgta, to izgaismo LED gaisma, un tiek ieslēgts ventilators, kas virza ūdeni un spīdumus, radot sniega efektu. Bumbiņas pamatnē nepieciešams ievietot 3 AA baterijas (nav iekļautas komplektā). Dekorācija aprīkota ar automātisko taimeri, kas spēj automātiski izslēgt spīdumu 6 stundas pēc ieslēgšanas un atkal ieslēgt to nākamajā dienā tieši tajā pašā laikā. Tas ne tikai ietaupa baterijas, bet arī enerģiju, kas būtu nepieciešama, lai katru dienu ieslēgtu rotājumu. Lieliski sader ar FROST WHITE 16.

Padomi un idejas

  • Bumba ir ideāli piemērota svētku galda rotāšanai, taču tā lieliski noderēs arī darba galda vai palodzes dekorēšanai vai kā Ziemassvētku rotājums.
  • Kombinējiet šo bumbu ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas sniedz vēl lielāku brīvību izpausties radoši un radīt vēlamo atmosfēru.
  • Ja dekoru izmantos ļoti bieži (piemēram, kā kafejnīcas dekoru), iesakām izmantot uzlādējamas baterijas. Tas būs lētāk, un “daba jums pateiksies”.
  • Sfēras forma atgādina lēcu, tāpēc mēs iesakām glabāt dekoru ārpus tiešiem saules stariem.