Laikam kļūstot siltākam, vakarus vēlamies pavadīt kopā ar draugiem, tāpēc ir laiks parūpēties, lai šie vakari ir jauki un gaiši.

Mūsu interneta veikalā jūs atradīsiet plašu āra un iekštelpu spuldzīšu virteņu izvēli. Atkarībā no vietas, kuru vēlaties dekorēt, piedāvājam vairākus spuldzīšu virteņu veidus:

  • Spuldzīšu virtenes ar baterijām ir paredzētas izmantošanai vietās, kur nav elektrības kontaktligzdas vai tur, kur nepieciešama īpaša drošība, piemēram, bērnistabā.
  • Spuldzīšu virtene ar saules baterijām. Šīs virtenes ir viena no lētākajām un videi draudzīgākajām izvēlēm. Dienas laikā baterijas uzlādējas ar saules enerģijas palīdzību, bet vakarā, krēslas laikā tās automātiski ieslēdzas un priecē jūs garos vasaras vakaros. Tas ir ļoti ērti, jo virtenēm nav nepieciešama elektrības kontaktligzda, tāpēc tās ir īpaši ērti lietot pagalmā, uz kokiem, terasēm vai jebkur citur, kur tuvumā nav elektrības kontaktligzdas.
  • Zema sprieguma 12-31V virtenes. Šīs virtenes ir īpaši piemērotas iekštelpu vai āra telpu dekorēšanai, kur nepieciešama īpaša drošība, piemēram, bērniem vai mājdzīvniekiem pieejamās vietās. Šīs virtenes tiek izmantotas kā akcents, tās nav savienotas viena ar otru, tāpēc, ja vēlaties pakarināt garāku virteni, vislabāk būtu izvēlēties parastās (220 V) virtenes, kuras var savienot vienu ar otru līdz 200m.
  • Profesionālās virtenes (220 V) ir paredzētas māju, restorānu un citu sabiedrisko vietu dekorēšanai. Šīs virtenes ir ārkārtīgi izturīgas, vairums modeļu ir savstarpēji savienoti, tāpēc ar tām var dekorēt lielas telpas, jo pietiks tikai ar vienu elektrības kontaktligzdu. Dažos modeļos spuldzītes ir nomaināmas (ar E27 pamatni), tāpēc, ja viena spuldzīte pārdeg, jūs varat vietā ieskrūvēt jaunu vai vienkārši aizvietot pārdegušo daļu, izmantojot to pašu vadu.
Tātad, šeit mēs esam aprakstījuši galvenās atšķirības starp spuldzīšu virtenēm. Ja jums joprojām ir jautājumi vai nepieciešams padoms, sazinieties ar mums, un mēs atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem.