2 āra lukturi ar saules bateriju ROMA WHITE

Dārza apgaismojums ar saules baterijām – lieliska izvēle tiem, kas vēlas vairāk mājīguma savā pagalmā vai dārzā! Iepakojumā atradīsiet 2 lukturus.

12.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Vēsi balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Divi nelieli LED dārza lukturi ar vēsu baltu gaismu un saules baterijām. Viena laterna ir 26,5 cm augsta, un burbuļa diametrs ir 8 cm. Gaismeklī iebūvētais saules baterijas panelis dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to uzlādējamā baterijā, automātiski ieslēdzot laternu, kad saule noriet. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās. Dienas laikā uzkrātās enerģijas pietiek, lai laterna spīdētu līdz pat 6 stundām. Precīzs izgaismošanas laiks ir atkarīgs no mākoņu daudzuma un no tā, cik daudz enerģijas akumulatorā ir izdevies uzkrāt dienas laikā.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet laternu tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to netraucētu augu lapas.
  • Lukturis ir pilnībā izturīgs pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā to turēt telpās, piemēram, novietot uz palodzes, un tā katru vakaru sniegs Jums gaismu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt luktura uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par kļūdu.
  • Mēs iesakām produktus ar saules baterijām izmantot siltākos gada mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā mazo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pienācīgi uzlādēties, un degšanas laiks būs ievērojami īsāks.