IZPĀRDOTS

Lukturis NIGHT FLAME BIG

Eleganta, ar akumulatoru darbināma sveču liesmas imitācijas lukturis – lieliska izvēle tiem, kas vēlas vairāk mājīguma savā pagalmā vai dārzā!

13.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti dzeltenīgs

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Tinka naudoti lauke

Ūdensizturības klase

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Dārza dekorācija ar iebūvētu LED spuldzi, kas imitē īstu liesmu, ienesīs mājīgumu jebkurā telpā – vienkārši novietojiet to uz terases, dārza vai balkona un izbaudiet mājīgu liesmas gaismu.  Svecītē iebūvētā siltās krāsas LED gaisma iedegsies tā, lai imitētu īstas sveces liesmas lēkšanu un mirgošanu, tāpēc lielākajai daļai Jūsu viesu pat neradīsies aizdomas, ka gaismu izstaro LED spuldze. Sveces darbina 3gab. AAA tipa baterijas, ar kurām pietiek līdz 100 stundām apgaismojuma. Lukturis ir izgatavots no augstas kvalitātes baltas plastmasas, tas ir stiprs un pilnībā izturīgs pret laikapstākļu iedarbību, tāpēc Jūs to varat atstāt arī zem klajas debess.

Padomi un idejas

  • LED sveces gaismas intensitāte ir pielīdzināma parastai svecei. Tāpēc lukturis ir paredzēts apgaismojuma atmosfēras radīšanai, nevis kā galvenais telpas vai teritorijas apgaismojuma gaismas avots.
  • Ņemiet līdzi šo lampu, ceļojot dabā. Tā būs lieliski piemērota, lai dekorētu jebkuru ezera tiltu vai koku, kas aug blakus teltij.
  • Saskaņojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību.
  • Ja dekorācija tiks izmantoti sevišķi bieži, mēs iesakām izmantot uzlādējamās baterijas. Tas būs lētāk un “daba Jums pateiks paldies”.