Gaismiņu virtene SILVER DEW DROP 125

Šī gaismiņu virtene patiks tiem, kas novērtē eleganci un vieglumu. To īpaši siltā gaisma izstaros siltumu un mājīgumu jūsu mājās vai svinībās.

13.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)

Barošanas vada garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Enerģijas avots

Automātiskais taimeris

Vidējais kalpošanas laiks

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Sudraba

Piemērotas lietošanai

Istabai

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šī virtene sastāv no 125 LED spuldzītēm, kas izvietotas uz 10 140 cm gara vada ar barošanas bloku, kas pieslēgts elektrotīklam. Spuldzītes tiek darbinātas ar zemsprieguma (12 V) strāvu, tāpēc tās ir pilnīgi drošas pat tad, ja tās nejauši tiks samitrinātas vai tiks sabojāts strāvas vads. Barošanas avots ir savienots ar virteni ar izturīgu 3 m garu vadu, kas ļauj to paslēpt tā, lai nebojātu jūsu radīto svētku dekorāciju. Spuldzītes ir izvietotas uz plānas un elastīgas stieples ar spīdīgu sudraba krāsu.

Padomi un idejas

  • Lūk, daži no populārākajiem spuldzīšu izmantošanas veidiem: kāzu galda rotāšanai, puķupodos esošo augu dekorēšanai, svētku pušķu dekorēšanai, dekoratīvo laternu (pazīstamu arī kā “zvaigžņu roji”) izgatavošanai, ievietošanai jebkurā stikla traukā vai senlaicīgā laternā, Ziemassvētku eglītes dekorēšanai utt. Šie ir tikai daži piemēri, un pārējais ir atkarīgs no jūsu iztēles.
  • Kombinējiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas sniedz vēl lielāku brīvību izpausties radoši un radīt vēlamo atmosfēru.