25% ATLAIDE

5 m savienojama gaismas virtene EXTRA 70, ar spuldzēm 1.6W | 2100K

Īpaši izturīgs un ilgmūžīgs virtenes vads ar E27 spuldzēm apgaismojuma profesionāļiem. Segmenta garums 5 m. Spuldžu skaits – 7. Attālums starp ligzdām 70 cm.

41.40

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti balta

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)
Gaismas avots

Vienas spuldzes jauda (W)

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Tinka naudojimui lauke

Gaismas plūsmas regulēšana

Gaismas plūsma (lm)

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

VIRTENE AR SPULDZĒM.

EXTRA sērija ir paredzēta apgaismojuma profesionāļiem, kas meklē augstas kvalitātes un ilgmūžīgus risinājumus. Šīs virtenes ir īpaši ērtas, jo ir iespējams savienot virtenes vienā ķēdē, lai iegūtu garu kopējo virteni. Elektroinstalācija ir aprēķināta tā, lai droši izturētu ilgtermiņa slodzi līdz 1000 W. Tāpēc maksimālais virtenes garums ir atkarīgs no izmantoto spuldžu jaudas, un, izmantojot ekonomiskas LED spuldzes, tas var sasniegt pat vairākus simtus metru. Virtenes vads ir ļoti izturīgs pret mehāniskiem un laikapstākļu iedarbības faktoriem, tāpēc tas ir ideāli piemērots ilgstošai lietošanai ārpus telpām, biežai iekarināšanai un transportēšanai. Viens virtenes posms ir 5 m garš, un tajā ir 7 spuldzīšu ligzdas.

Spuldzes stikls ir dzidrs. Šīs LED spuldzes izstaro ļoti maz siltuma, tāpēc tās var droši izmantot blakus karstumjutīgiem materiāliem un virsmām (piemēram, piekarinot tās blakus aizkaram vai pārklājot ar auduma gabalu utt.). Vienas šādas 1,6 W LED spuldzes gaismas jauda ir līdzvērtīga aptuveni 14 W parastās kvēlspuldzes gaismas jaudai. Spuldzes nav paredzētas lietošanai ar dimmeriem.

Padomi un idejas

  • Noskaņas maiņa jūsu mājas vai kafejnīcas terasē neprasa daudz darba, tikai spuldzes krāsas vai krāsu kombinācijas maiņu.
  • Lai izmantotu virteni, ir nepieciešams šāds savienojuma vads, kas tiek pārdots atsevišķi. Pēc vajadzības var izmantot arī šo pagarinātāju.