3 āra lampas ar saules bateriju LILLY SOLAR

Jūsu pagalms vai dārzs ir pelnījis vairāk gaismas un omulības. Vienkārši iespraudiet šos mirdzošos lukturus zemē puķu dobē vai pie celiņa un izbaudiet silto vasaras vakaru omulīgumu un mieru.

26.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Virtenes garums (cm)
Barošanas vada garums (cm)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)
Gaismas avots

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Trīs dekoratīvi savstarpēji savienoti lukturi ar vienu saules bateriju. Attālums starp tiem ir 65 cm, zemē iespraužama saules baterija ar lampām ir savienota ar 2 m garu strāvas vadu, kas sniedz jums papildu brīvību atrast optimālāko lampu atrašanās vietu. Kad saule noriet, sensors automātiski ieslēdz gaismas. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai to ieslēgšanu katru dienu.

PADOMI UN IDEĀJAS

  • Lampas ir pilnībā izturīgas pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt bateriju efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā tos ievietot telpās.
  • Novietojiet saules paneli tā, lai dienas laikā tas saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un baterijas būtu pienācīgi uzlādētas.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām nomainīt laternas uzlādējamās baterijas katru gadu. Jo visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process un netiek uzskatīts par bojājumu.
  • Mēs iesakām izmantot saules enerģiju izmantojošus izstrādājumus gada siltākajos mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā mazo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas baterijai nav iespējas atbilstoši uzlādēties, un spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.