3 āra lukturi ar saules baterijām GLOBUS SOLAR CLEAR

Šie trīs burvīgie lukturi rotās Jūsu dārzu un pagalmu.

15.50

Pieejams

Add to wishlist

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Trīs apaļi, nelieli lukturi, 10 cm diametrā un ar saules bateriju paneli. Kopējais garums, ieskaitot laternu, ir 29 cm. Lukturi ir aprīkoti ar efektīvu saules baterijas paneli, kas dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to uzlādējamās baterijās. Kad saule noriet, apgaismojums reaģē uz samazināto apgaismojumu un ieslēdzas automātiski. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās. Dienas laikā uzkrātās enerģijas pietiek, lai laternas spilgti spīdētu aptuveni 5 stundas.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un nenokļūtu ēnā.
  • Lukturis ir pilnībā izturīgs pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā lukturi ievietot telpās.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par brāķi.
  • Mēs iesakām izmantot izstrādājumus ar saules baterijām gada siltākajos mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pienācīgi uzlādēties, un darbības laiks būs ievērojami īsāks.