3 m ar baterijām darbināma virtene G45 PARTY LIGHTS COLOUR

Krāsaina LED gaismas virtene ar baterijām. Lielisks dekors Jūsu mājai, terasei vai dārzam!

27.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Virtenes garums (cm)
Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Savienotājs

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Universālas spuldzītes visiem gadījumiem. Virtenei nepieciešamas 3gab. AA baterijas. Virtenes vads ir izturīgs pret laikapstākļiem, tāpēc tā ir ideāli piemērota ilgstošai lietošanai ārpus telpām. Virtene sastāv no 10 spuldzītēm, kas izvietotas 30 cm intervālos, uz 3 metrus gara vada un akumulatora, kas ar 30 cm garu kabeli ir savienots ar virteni. Visas spuldzītes ir izgatavotas no izturīgas plastmasas. Spuldzītes diametrs ir 4,5 cm. Virtenei ir iebūvēts automātiskais taimeris, kas automātiski izslēdz to 6 stundas pēc ieslēgšanas un atkal ieslēdz to nākamajā dienā tajā pašā laikā, lai baterija neizlādētos pat tad, ja aizmirsīsiet izslēgt virteni. LED gaismas diodes ir ļoti ekonomiskas, tāpēc ar 3 AA baterijām pietiek līdz pat 80 stundām. Izmantojot taimera funkciju, viena bateriju komplekta darbības laiks var sasniegt gandrīz 2 nedēļas (precīzs laiks ir atkarīgs no izmantoto bateriju kvalitātes). Virtenes gaismas intensitāte nav liela. Tāpēc virtene ir vairāk piemērota kā dekoratīvais vai papildus apgaismojums, ne kā galvenais gaismas avots, piemēram, uz terases vai pagalmā.

Padomi un idejas:

  • Virtene ir pilnībā izturīga pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var samazināt bateriju efektivitāti, tāpēc zemas temperatūras apstākļos virtene var degt īsāku laiku.
  • Ja nepieciešams, virteni var arī pieslēgt elektrotīklam. Jums tikai jāiegādājas šāds barošanas bloks.
  • Vasarā ar šīm spuldzītēm var izrotāt mājas terasi, bet ziemā tās pašas spuldzītes ir lieliski piemērotas Ziemassvētku eglītes vai jebkura cita auga rotāšanai pagalmā.