10% ATLAIDE

3m LED lāstektu virtene WARM&BLACK PRO IP67

Profesionāla, augstas ūdensizturības klases IP67 lāsteku virtene. Viena no izturīgākajām un ilgmūžīgākajām virtenēm tirgū. Izgatavota tā, lai jūs priecētu gadiem ilgi, pat visnelabvēlīgākajos laikapstākļos, visu laiku atrodoties ārā.

48.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti balta

Virtenes garums (cm)

Spuldžu skaits

Enerģijas avots

Vidējais kalpošanas laiks

Kopējā jauda (W)

Gaismas plūsmas regulēšana

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Vada krāsa

Melna

Ūdensizturības klase

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Enerģijas avots

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Profesionāla LED lāsteku virtene ar visaugstāko ūdens izturības klasi (IP67) – klasisks dekors jūsu mājas rotāšanai Ziemassvētkos, vai kafejnīcas vai biroja fasādei. Virtenes vienas sekcijas garums ir 3m. Virtene sastāv no 114 gab. 114 LED lampiņas, kas ir novietotas vertikāli dažādos garumos. Vertikālo pavedienu garums 30-40-50cm. LED spuldzes ir ļoti ekonomiskas un videi draudzīgas, tāpēc jums nebūs jāuztraucas par lieliem elektrības rēķiniem pat tad, ja virtene būs ieslēgta visu laiku. Virtenes var savstarpēji savienot, veidojot līdz pat 100 m garu nepārtrauktu virteni. Virtene ir pilnībā gatava izmantošanai ārpus telpām, tāpēc, ja vēlaties, to var izmantot ārpus telpām visu gadu! IP67 sērijas virtenēm ir jaudīgākas spuldzes, tādēļ, ja vēlaties, lai jūsu rotājums būtu pēc iespējas pamanāmāks, iesakām izvēlēties šīs virtenes.

Padomi un idejas

  • Šī virtene ir savienojama.
  • Lai pieslēgtu virteni elektrotīklam, ir nepieciešams šis atsevišķi nopērkamais barošanas bloks. Pēc vajadzības var izmantot arī šo pagarinātāju.
  • Ar šo dimmeri (gaismas plūsmas regulatoru) varat izvēlēties vēlamo virtenes gaismas intensitātes līmeni.
  • Virtene ir pilnībā gatava izmantošanai ārpus telpām, un, ja vēlaties, to var piekārt ārā visu gadu Latvijas āra apstākļos.