29% ATLAIDEHot

4gab. iepakojums BIG FIREWORK SOLAR

Zemē iedurami salūta formas dārza dekorācijas ar saules baterijām.  Iepakojumā ir 4 gab.

56.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Pievienojiet rotaļīgumu savam dārzam, terasei vai balkonam ar šo izgaismotu dekorāciju. Pūkas diametrs ir 54 cm, to veido 90 LED spuldzītes. Kopējais gaismekļa augstums 90 cm. Iepakojumā ir 4 gaismekļi. Iebūvētais efektīvais saules akumulators absorbē saules gaismas enerģiju pat mākoņainā vasaras dienā un uzglabā to atkārtoti uzlādējamā akumulatorā, kas darbojas līdz 6-7 stundām spīdot. Pēc saulrieta lukturis reaģē uz samazinātu gaismas daudzumu un automātiski ieslēdzas. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizēnotu apkārtējo priekšmetu ēnas.
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāts no laika apstākļu ietekmes, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc mēs iesakām aukstajā sezonā to uzglabāt iekštelpās.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par brāķi.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.