15% ATLAIDE

5 m savienojama gaismas virtene EXTRA 40, ar spuldzītēm 0.5W | 2100K

Īpaši izturīgs un ilgmūžīgs virtenes vads ar E27 spuldzēm apgaismojuma profesionāļiem. Segmenta garums 5 m. Spuldžu skaits 12. Attālums starp spuldžu ligzdām 40 cm.

61.10

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti balta

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)

Spuldžu skaits
Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Gaismas avots

Vienas spuldzes jauda (W)

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsmas regulēšana

Gaismas plūsma (lm)

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

VIRTENE ar SULDZĒM.

EXTRA sērija ir izstrādāta apgaismojuma profesionāļiem, kas meklē augstas kvalitātes un ilgmūžīgus risinājumus. Šīs virtenes ir īpaši ērtas, jo tās var savienot vienā ķēdē, lai iegūtu lielu kopējo virteni. Elektroinstalācija ir aprēķināta tā, lai droši izturētu ilgtermiņa slodzi līdz 1000 W. Tāpēc virtenes maksimālais garums ir atkarīgs no izmantoto spuldžu jaudas, un, izmantojot ekonomiskas LED spuldzes, tas var sasniegt pat vairākus simtus metru. Virtenes kabelis ir ļoti izturīgs pret mehāniskiem un laikapstākļu iedarbības faktoriem, tāpēc tas ir ideāli piemērots ilgstošai lietošanai ārpus telpām, biežai iekarināšanai un transportēšanai. Viens virtenes posms ir 5 m garš, un tajā ir 12 ligzdas spuldzītēm, kas izvietotas ar 40 cm intervālu.

Spuldzes stikls ir dzidrs. Šīs LED spuldzes izstaro ļoti maz siltuma, tāpēc tās var droši izmantot blakus karstumjutīgiem materiāliem un virsmām (piemēram, piekarinot tās blakus aizkaram vai pārklājot ar auduma gabalu utt.). Vienas šādas 0,5 W LED spuldzes gaismas jauda ir līdzvērtīga aptuveni 6 W parastās kvēlspuldzes gaismas jaudai. Spuldzes nav paredzētas lietošanai ar dimmeriem.

Padomi un idejas

  • Noskaņas maiņa jūsu mājas vai kafejnīcas terasē neprasa daudz darba, tikai spuldzes krāsas vai krāsu kombinācijas maiņu.
  • Lai izmantotu virteni, ir nepieciešams šāds savienojuma kabelis, kas tiek pārdots atsevišķi. Pēc vajadzības var izmantot arī šo pagarinātāju.