LED spuldīte virtenei A60 EXTRA SOFT GLOW, 0,5W / 2100K / E27

Lai top jauka gaisma! Mūsdienīga LED tehnoloģija klasiskā formā.

3.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Krāsu temperatūra (K)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Vienas spuldzes jauda (W)

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Gaismas plūsmas regulēšana

Gaismas plūsma (lm)

Ieslēgšanas cikla rezerve

Įjunimo trukmė (s)

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Tradicionālās bumbiera formas LED spuldzes, kas izgatavotas no stiprināta stikla, iespējams, paliks modernas uz visiem laikiem. Šīs LED spuldzes izstaro ļoti maz siltuma, tāpēc tās var droši izmantot blakus karstumjutīgiem materiāliem un virsmām (piemēram, piekarinot tās blakus aizkaram vai pārklājot ar auduma gabalu utt.). Dekoratīvās spuldzes ir paredzētas izmantošanai virtenēs, un tās nav pietiekami jaudīgas, lai apgaismotu galvenās telpas.

Padomi un idejas

  • Spuldzes ir piemērotas visām tradicionālajām E27 ligzdas virtenēm un gaismekļiem. Tāpēc tās varat izmantot praktiski jebkurā vietā.
  • Spuldzes nav paredzētas lietošanai ar dimmeriem.
  • Lai mainītu mājas vai kafejnīcas terases noskaņu, nav nepieciešams ieguldīt lielas pūles – pietiek mainīt spuldžu krāsu vai krāsu kombināciju.
  • Lai gan spuldzes ir izgatavotas no pastiprināta stikla, tās joprojām var saplīst. Tāpēc tās ieteicams izmantot vietās, kur virtene tiek iekārtota uz ilgāku laiku, piemēram, uz terases. Vienkārša virtenes pakāršana katru reizi, kad to nolaižat, var izraisīt nejaušu spuldzītes saplīšanu, un to nāksies nomainīt pret jaunu spuldzīti.
  • Ja iegādājaties šīs spuldzes savai virtenei, iesakām iegādāties vismaz 1-2 rezerves spuldzes gadījumam, ja nākotnē nepieciešams nomainīt spuldzi nejaušas saplīšanas gadījumā.