18% ATLAIDEIZPĀRDOTS

6m lampiņu virtene ar saules baterijām G45 PARTY LIGHTS

6 m virtene ar saules baterijām – vienkārši ideāla vasaras terases vai dārza dekorēšanai!

44.50

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Gaismas krāsa

Silti balta

Krāsu temperatūra (K)

Virtenes garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Vidējais kalpošanas laiks

Spuldzes spriegums (V)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Līdz ar saulrietu, saules baterijas sensors automātiski aktivizē virteni. Tāpēc Jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai tā ieslēgšanu katru dienu. Dienas laikā uzlādētam akumulatoram pietiek vismaz 4-5 stundām gaismas. Saules bateriju ar virteni savieno 2m vads, tas sniedz papildu brīvību, lai atrastu optimālo vietu virtenes pakarināšanai, piemēram, spuldzes varat pakarināt uz slēgtas terases un atstāt bateriju saulainā vietā, lai nodrošinātu vienmērīgu optimālu baterijas uzlādi.

PADOMI:

  • Dekorēšanai lieliski noder virtenes ar saules baterijām. Un, ja ir nepieciešams, lai virtene kalpotu ne tikai kā dekors, bet arī lai veiktu apkārtējā apgaismojuma funkciju, mēs iesakām izvēlēties virtenes, kas darbojas ar elektrības palīdzību. Parasti tās ir jaudīgākas, salīdzinot ar saules bateriju virtenes.
  • Virtene ir pilnībā pasargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc mēs iesakām virteni uzglabāt telpās aukstajā sezonā.
  • Uzlādējiet saules bateriju tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas.
  • Ja nepieciešams, varat arī izmantot šo virteni, lai pieslēgtu to elektrībai. Viss, kas jums jādara, ir jāiegādājas barošanas bloks, kas, pieslēdzoties kontaktligzdai, padarīs virteni piemērotu lietošanai pat Ziemassvētkos, kad nelielais saules daudzums padara saules bateriju mazāk efektīvu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, ieteicams katru gadu nomainīt uzlādējamās baterijas. Visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, tādēļ ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis nolietojums ir dabisks process, tas nerodas nepareizu darbību rezultātā.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.