Spilgta āra laterna ar saules bateriju SOLAR SPOTLIGHT

Spilgta laterna dārza vai terases izgaismošanai. Vienkārši iestipriniet to zemē un aizmirst. Pateicoties saules paneļu tehnoloģijai, nebūs nepieciešams mainīt vadus un baterijas. Vai varētu būt vēl ērtāk?!

23.50

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Ļoti praktisks risinājums dārza vai terases apgaismojumam ir SPOTLIGHT. Iebūvētais saules akumulators dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to uzlādējamā akumulatorā, automātiski ieslēdzot lampu, kad saule noriet. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās. Dienas laikā uzkrātās enerģijas pietiek, lai laterna spīdētu vismaz 6 stundas. Precīzs izgaismošanas laiks ir atkarīgs no mākoņu daudzuma un no tā, cik daudz enerģijas akumulatorā ir izdevies uzkrāt dienas laikā. Gaismekļa intensitāte ir pietiekami stipra, un tam ir plats izkliedes leņķis, tāpēc to var izmantot ne tikai kā dekoratīvu elementu, bet pat teritorijas vieglai apgaismošanai.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet laternu uz ziedošiem ziediem vai krūmiem, un, kad saule norietēs, jūsu dārzs mājīgi mirdzēs.
  • Novietojiet laternu tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizsegtu augu lapas.
  • Lukturis ir pilnībā izturīgs pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora veiktspēju, tāpēc iesakām aukstajā sezonā gaismekli turēt telpās.
  • Lai panāktu maksimālu efektu, mēs iesakām izmantot šīs lampas kopā ar citiem mūsu dārza dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt lukturīša uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par defektu.
  • Mēs iesakām saules enerģiju izmanto siltākos gada mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā mazo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pienācīgi uzlādēties, un darbības laiks būs ievērojami īsāks.