4.25m spuldzīšu virtene ar saules bateriju CHERRY SOLAR WARM

Rotājiet savus mīļotos augus un piešķiriet mājām vēl lielāku omulību. Vienkārši pakariet šos gaismas burbulīšus uz auga zariem un baudīt silta vasaras vakara mājīgumu un mieru.

14.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa
Virtenes garums (cm)
Barošanas vada garums (cm)

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots
Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Virtenes garums no pirmās līdz pēdējai spuldzītei ir 4,25 m. Virtene sastāv no 30 mazām (2 cm diametra) spuldzītēm. Iestājoties tumsai, saules sensors automātiski ieslēdz virteni. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai ieslēgšanu katru dienu. Uzlādēts akumalators izstaro gaismu pat 6-7 stundas. Saules panelis ir savienots ar virteni ar 2 m strāvas vadu, kas sniedz Jums papildu brīvību, izvēloties optimālo virtenes piekāršanas vietu, piemēram, Jūs varat dekorēt auga zarus uz balkona, bet akumulatoru novietot saulainā vietā un uz palodzes, tādējādi nodrošinot pastāvīgu optimālu akumulatora uzlādi.

PADOMI:

  • Virtene ir pilnībā aizsargāta no laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc aukstajā sezonā iesakām virteni uzglabāt iekštelpās.
  • Uzlādējiet saules bateriju tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un akumulators būtu pareizi uzlādēts.
  • Tiem, kam patīk ceļot, mēs piedāvājam ņemt šo kvalitatīvo virteni dabā un izrotāt ar to savu telti vai kempinga vietu. Jūsu draugi būs patīkami pārsteigti.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.