15% ATLAIDE

Dārza dekorācija ar saules bateriju LILLY SOLAR

Dārza laterna ar saules paneļiem – lieliska izvēle tiem, kas vēlas vairāk mājīguma savā pagalmā vai dārzā!

22.30

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa
Mērījumi (AxPxG) (cm)
Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Spīdoša āra dekorācija LILLY ar saules bateriju. Augstums 12 cm, diametrs 24 cm. Lampā iemontētais saules panelis dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzkrāj to uzlādējamā baterijā, automātiski ieslēdzot lampu, kad saule noriet. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās. Dienas laikā uzkrātās enerģijas pietiek, lai laterna spīdētu vismaz 6 stundas. Precīzs spīdēšanas laiks ir atkarīgs no mākoņu segas un no tā, cik daudz enerģijas baterija ir paspējusi uzkrāt dienas laikā.

PADOMI UN IDEJAS

  • Novietojiet lampu tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismu un to netraucētu augu lapas.
  • Lampa ir pilnībā aizsargāta pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt baterijas efektivitāti, tāpēc mēs iesakām nomainīt laternas bateriju pēc gada, pirms jaunās sezonas.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām nomainīt laternas uzlādējamās baterijas katru gadu. Jo visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process un netiek uzskatīts par bojājumu.
  • Mēs iesakām izmantot saules enerģiju izmantojošus izstrādājumus gada siltākajos mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā mazo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas baterijai nav iespējas atbilstoši uzlādēties, un spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.