IZPĀRDOTS

Dārza dekorācija ar saules bateriju WHITE STONE, M

Bez vadiem – vienkārši novietojiet šo dārza rotājumu tur, kur vēlaties, savā dārzā vai pagalmā un izbaudiet mājīgo gaismu!

41.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Mūsdienīga, balta akmens imitācijas lampa ar saules bateriju jūsu pļavas, dārza, terases vai balkona dekorēšanai. Varat novietot lampu tieši tur, kur vēlaties – jo iebūvētā saules baterija litija jonu akumulatoru uzlādē dienasgaismas stundās un uzkrātās enerģijas pietiek līdz 5 stundām. Bumbai ir gaismas sensors, kas to automātiski ieslēdz krēslas laikā. Lampa ir pilnībā pielāgota lietošanai ārpus telpām.

PADOMI:

  • Novietojiet lampu tā, lai dienas laikā tā uzņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizēnotu ēnas.
  • Lukturu pozīciju var mainīt, kad vien vēlaties – bez vadiem!
  • Lampa ir pilnībā pielāgota lietošanai ārpus telpām. Tomēr nav paredzēts iegremdēšanai ūdenī.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, ieteicams katru gadu nomainīt luktura uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu skaitu uzlādes ciklu, ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās tā jauda. Šis nodilums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par defektu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.