IZPĀRDOTS

Āra gaismas ar saules baterijām MILAN SOLAR

Universāls klasisks gaismeklis jūsu dārza mājīgumam. Saules baterijas neliks jums grozīt galvu kļūdu vai bateriju nomaiņas dēļ.

18.50

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Daudzpusīgs risinājums dārza, terases vai balkona dekorēšanai. Lampas iebūvētā saules baterija dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to uzlādējamā akumulatorā, un krēslas laikā automātiski ieslēdz lampu.Tāpēc jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu krēslas stundās. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lampa priecētu ar savu gaismu vismaz 6 stundas. Precīzs spīdēšanas laiks ir atkarīgs no mākoņu daudzuma un no tā, cik daudz enerģijas akumulatoram ir izdevies uzkrāt dienā. Tātad saulainā dienā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lampa spīdētu pat 7-8 stundas.

PADOMI UN IDEJAS

  • Komplektā ir izliektas formas padziļināts lampas turētājs. Tādējādi lampas pielāgošana ir ārkārtīgi universāla, t.i. to var vienkārši uzlikt uz zemes, pakarināt vai vienkārši iespraust zemē.
  • Uzstādiet lampu tā, lai dienas laikā tā saņemtu pietiekami daudz saules gaismas un tai netraucētu augu lapām.
  • Lampa ir pilnībā pasargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā lampu uzglabāt telpās, piem. novietojiet to uz palodzes, un tā katru vakaru priecēs ar savu gaismu.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.