10% ATLAIDE

Spilgta āra laterna ar saules bateriju FILIP

Masīvs lukturis ar gaismas intensitāti līdz 30 lm, kas to padara piemērotu ne tikai dekorēšanai, bet arī apgaismošanai.

44.90

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa
Mērījumi (AxPxG) (cm)
Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas
Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Gaismas plūsma (lm)

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Spilgta dārza laterna ar klasisku izskatu un saules paneli. Augstums 60 cm, spilgtums 30lm. Saules panelis dienas laikā absorbē saules bateriju un uzglabā to uzlādējamā akumulatorā, automātiski ieslēdzot laternu, kad saule noriet. Tāpēc nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu pēc tumsas iestāšanās. Dienas laikā uzkrātās enerģijas pietiek, lai lukturis degtu aptuveni 5 stundas. Precīzs izgaismošanas laiks ir atkarīgs no mākoņu dauduma un no tā, cik daudz enerģijas baterijā ir izdevies uzkrāt dienas laikā.

PADOMI

  • Novietojiet laternu tā, lai dienas laikā tā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to netraucētu augu lapas.
  • Lukturis ir pilnībā izturīgs pret laikapstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām aukstajā sezonā to turēt telpās, piemēram, novietot uz palodzes, un tā katru vakaru sniegs Jums gaismu.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt luktura uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotu uzlādes ciklu skaitu, t. i., ar katru uzlādi baterija nolietojas un tās jauda samazinās. Šis nolietojums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par kļūdu.
  • Mēs iesakām produktus ar saules baterijām izmantot siltākos gada mēnešos, jo ziemas periodā, ņemot vērā mazo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pienācīgi uzlādēties, un degšanas laiks būs ievērojami īsāks.