IZPĀRDOTS

Āra lukturis BIG JAMJAR SOLAR

Šis jaukais, burkai līdzīgais lukturis ir īpaši piemērots piemājas galda, terases vai balkona dekorēšanai.

10.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Spuldžu skaits

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Pievienojiet mājīgumu savai terasei vai balkonam. Lukturī iebūvētais saules akumulators dienas laikā absorbē saules enerģiju un uzglabā to atkārtoti uzlādējamā baterijā. Lukturis reaģē uz samazinātu gaismas daudzumu un automātiski ieslēdzas. Tātad Jums nav jāuztraucas par bateriju maiņu vai luktura ieslēgšanu krēslas laikā. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lukturis varētu priecēt ar savu gaismu vismaz 4 stundas. Tomēr, it īpaši saulainā dienā, uzkrātajai enerģijai vajadzētu būt pietiekamai pat 6-7 stundām apgaismojuma.

PADOMI:

  • Novietojiet lampu tā, lai tā dienas laikā saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizēnotu apkārtējo priekšmetu ēnas.
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāts no laika apstākļu ietekmes, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc mēs iesakām aukstajā sezonā to uzglabāt iekštelpās.  Piemēram, novietojiet to uz palodzes, un tas katru vakaru priecēs ar gaismu. Vai arī noņemiet vāku un ievietojiet LED vai parasto sveci, lai baudītu skaistu svečturi savās mājās.
  • Mēs iesakām lietot siltajā sezonā, jo ziemas periodā, ņemot vērā nelielo saules gaismas daudzumu dienas laikā, dekorācijas akumulatoram nav iespējas pilnīgi uzlādēties, tāpēc spīdēšanas laiks būs ievērojami īsāks.