Āra lukturis ar saules bateriju FLAME SOLAR

Elegants, ar saules enerģiju darbināms lukturis ar iedegtu sveču liesmas imitāciju – lieliska izvēle tiem, kas vēlas vairāk mājīgumu savā pagalmā vai dārzā!

15.80

Pieejams

Add to wishlist
Krāsa

Mērījumi (AxPxG) (cm)

Gaismas avots

Baterijas

Automātiskais taimeris

Ūdensizturības klase

Tinka naudoti lauke

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Piemērotas lietošanai

Ārā 1

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Dārza dekorācija, kuras augstums ir 23 cm, ar iebūvētu LED spuldzi, kas imitē īstu liesmu, ienesīs mājīgumu katrā jūsu telpā – vienkārši novietojiet lampu uz terases, dārzā vai uz balkona un izbaudiet mājīgo liesmas gaismu. Svecē iebūvētā siltās krāsas LED spuldze spīdēs, lai atdarinātu īstas sveces liesmas lēkšanu un mirgošanu, tāpēc lielākajai daļai jūsu viesu var pat nebūt aizdomas, ka gaismu izstaro LED spuldze. Lampas iebūvētā saules baterija dienas laikā absorbē saules enerģiju, uzglabā to uzlādējamā akumulatorā un automātiski ieslēdz lampu, kad saule noriet. Tāpēc jums nav jāuztraucas par bateriju nomaiņu vai lampas ieslēgšanu krēslas laikā. Dienas laikā uzkrātā enerģija ir pietiekama, lai lampa varētu priecēt savu gaismu vismaz 5 stundas. Precīzs izglītības laiks ir atkarīgs no mākoņu seguma un no tā, cik daudz enerģijas akumulatoram ir izdevies uzkrāt dienā.

PADOMI:

  • Novietojiet lukturi tā, lai dienas laikā tas saņemtu pēc iespējas vairāk saules gaismas un to neaizklātu augu lapas.
  • Lukturis ir pilnībā aizsargāta no laika apstākļiem, taču temperatūras svārstības var ievērojami samazināt akumulatora efektivitāti, tāpēc iesakām nomainīt akumulatoru pirms jaunās sezonas.
  • Lai nodrošinātu optimālu veiktspēju, iesakām katru gadu nomainīt laternā esošās uzlādējamās baterijas. Tā kā visas uzlādējamās baterijas optimāli darbojas tikai ierobežotā skaitā uzlādes ciklu, t.i. ar katru uzlādi akumulators nolietojas un samazinās akumulatora jauda. Šis nodilums ir dabisks process, un tas netiek uzskatīts par nepareizu darbību.