IZPĀRDOTS

Āra virtene ar baterijām GLOW

4m gara āra virtene ar bateriju. Nekādu rūpju par elektroinstalāciju!

20.90

Nav noliktavā

Prece tiks piegādāta Vienkārši ievadiet savu e-pasta adresi, un mēs jums paziņosim, tiklīdz šis produkts būs pieejams noliktavā.
Krāsa

Virtenes garums (cm)

Spuldžu skaits

Atstarpe starp spuldzēm (cm)

Automātiskais taimeris

Vidējais kalpošanas laiks

Izmantojamā e-strāva (mA)

Ūdensizturības klase

Piemērots lietošanai ārā

Piemērota apkārtējās vides temperatūra

Garantija

Enerģijas avots

Vada krāsa

Melna

Piemērotas lietošanai

Istabā, ārā

Gaismas krāsa

Silti balta

Preces kods

Atsauksmes

Patreiz nav atsauksmju.

Atsauksmi var atstāt tikai reģistrēti klienti, kuri ir iegādājušies šo produktu.

Šī ar baterijām darbināma āra virtene ir ideāli piemērota Ziemassvētku eglītes vai citu dekorāciju rotāšanai gan ārpus telpām, gan iekštelpās. Virtene sastāv no 10 LED spuldzēm, kas vienmērīgi izvietotas uz 4,05 m gara vada un akumulatora bloka. Virtenei ir iebūvēts taimeris, kas automātiski izslēdz virteni pēc 6 stundām no ieslēgšanas brīža, un ieslēdz to atpakaļ tajā pašā laikā nākamajā dienā, tādējādi baterija neiztukšosies, pat ja aizmirsīsiet izslēgt šo virteni. LED spuldzes ir ārkārtīgi ekonomiskas, tāpēc pietiek ar 2 AA baterijām līdz 40 stundām apgaismojuma.  Izmantojot taimera funkciju, viens bateriju komplekts var izturēt līdz pat 1 nedēļai (precīzs laiks ir atkarīgs no izmantoto bateriju kvalitātes).

Padomi un idejas

  • Saskaņojiet šo virteni ar citiem dekoratīvā apgaismojuma risinājumiem. Šādas kombinācijas piešķir Jūsu radošumam vēl lielāku brīvību, veidojot vēlamo atmosfēru.
  • Ja dekorācija tiks izmantota ļoti bieži (piemēram, uz Ziemassvētku eglītes), mēs iesakām izmantot uzlādējamās baterijas. Tas būs lētāk un “daba Jums pateiks paldies”.